Хакери опублікували дані про 257 тис. користувачів “Фейсбуку”

02.11.2018
Хакери опублікували дані про 257 тис. користувачів  “Фейсбуку”

В інтернеті у вільному доступі викладена інформація про 257 тисяч користувачів “Фейсбуку”, у 81 тисячі акаунтів доступні навіть особисті повідомлення. Хакери, що стоять за витоком, стверджують, що всього у них є дані 120 млн осіб.

Розслідування Facebook показало, що зловмисники використовували шкідливі розширення для браузерів.

На початку вересня на англомовному форумі Blackhatworld, присвяченому пошуковій оптимізації, з’явився загадковий пост від нового користувача з ніком FBSaler. “Ми продаємо персональну інформацію користувачів “Фейсбуку”. Наша база включає 120 мільйонів акаунтів, з можливістю вибірки за конкретними країнами. Вартість одного профайлу становить 10 центів”, – написав він. Користувач доклав посилання на сайт Fbserver, на якому як приклад була викладена частина інформації. На початку жовтня Fbserver припинив працювати, але двічі перезапускається на новому майданчику. Останнє “дзеркало” порталу мало назву Socialser21 і працювало до 29 жовтня, зараз воно недоступне.

На Socialser21 була опублікована інформація про 257 тисяч профайлів, показав аналіз британської компанії Digital Shadows.

Джерело: https://uazmi.org/news/post/bMxkDlR0aWfasmEnLVH5y2

Інші Новини
22.10.2018
Кіберзагрози: Україна та Австралія домовились про співпрацю
Інші Новини
22.10.2018
Кіберзагрози: Україна та Австралія домовились про співпрацю
Партнери