З 2 березня розпочинається курс Міжнародної тренінгової програми «КОМУНІКАЦІЙНА БЕЗПЕКА». Головною метою для нас є допомога вам БЕЗПЕЧНО УВІЙТИ в новий світ, на порозі якого ми зараз стоїмо. Цей світ майбутнього, значною мірою базуватиметься на технологіях HI-TECH (високі цифрові), HI-HUME (високі гуманітарні) та HI-SENSORO (високі психотехнології). Ми допоможемо вам адаптуватися в ньому та досягнути персонального і корпоративного успіху.

Структура курсу буде складатися з трьох блоків: 

1. ПСИХОЛОГІЧНІ аспекти комунікаційної безпеки 

2. Комунікаційна безпека в ГУМАНІТАРНИХ технологіях

3. Комунікаційна безпека в форматі DIGITAL 

Ми активно запроваджуємо інтерактивні інструменти навчанням. Зокрема, в додаток до викладення матеріалу, ділових ігр та моделювання ситуацій, ми будемо залучати, в режимі скайп-конференції, іноземних експертів.

ПАРАМЕТРИ ПРОГРАМИ:

17 спікерів (Україна, Білорусь, Ізраїль, Іспанія, Естонія, Латвія, Вірменія)

20 тематичних сесій

3 блоки – «ПСИХОТЕХНОЛОГІЇ», «ГУМАНІТАРНІ/УПРАВЛІНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ», «ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»

ТРИВАЛІСТЬ - 8 субот (з 2 березня по 20 квітня 2019)
День проведення - субота.
Час - з 10.00 до 15.00 (з 2-ма перервами на каву-брейк, включно).

ПО ЗАКІНЧЕННЮ – СЕРТИФІКАТ Української асоціації інформаційного захисту бізнесу і цивільного населення «КІБЕРФОРТ».

ОРГАНІЗАТОР ПРОГРАМИ - Українська асоціація інформаційного захисту бізнесу і цивільного населення «КІБЕРФОРТ» за сприянням компанії UATEL.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР: інформаційна інтернет-агенція «Петро і Мазепа».

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ: Київський університет імені Бориса Грінченка, кафедра соціальних наук Латвійського національного університету, Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка.

ТРЕНЕРИ ТА ОН-ЛАЙН СПІКЕРИ

Тренери

БОЙКО Ярослав (Україна) - CEO компанії UATEL, Голова Правління Української асоціації інформаційного захисту бізнесу та цивільного населення "КІБЕРФОРТ", блогер, автор публікацій з проблематики кіберзагроз

 

СТРУБЕРГА Сигіта (Латвія) - керівник програми підготовки академічних кадрів та викладач кафедри суспільних наук Латвійського університету (Рига). Також вона є експертом Міжнародного аналітичного центру "Belt and Road", здійснює дослідницьки роботи у "Advanced Social and Political Research Institute" та є членом "Latvian Political Science Association". 

ВЕРГОЛЯС Олександр (Україна) - виконавчий директор Інформаційної інтернет-агенції "ПЕТРО і МАЗЕПА", фахівець із питань інформаційної безпеки та інформаційних війн.

КУРБАН Олександр (Україна) - кандидат наук із соціальних комунікацій, керуючий партнер PR-агенції "АНТ", доцент кафедри військової журналістики Військового інституту Київського Національного університету імені Тараса Шевченка та кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка, журналіст, блогер, експерт на українськом ТV.

ГУСАК Ольга (Україна) -  кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент  кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка, експерт із кризових комунікацій

БЕВЗЮК  Вадим (Україна) -  ІТ-експерт, співзасновник  ГО «Молодий підприємець»

ЛЕВІН Дмитро (Україна) -  Генеральний директор та засновник першого в Україні системного інтегратора технологій ШІ та ІоТ, колишній експерт директорату цифрового розвитку Уряду при Секретарі КМУ

ШИЯН Віктор (Україна, Естонія) – СEO, «NewIdea OU», викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка

АВРАМЧЕНКО Світлана (Україна) - кандидат психологічних наук, завідувач кафедри прикладної психології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

ЯВОРСЬКИЙ Максим (Україна) - кандидат психологічних наук, член «Української асоціації транзакційного аналізу», викладач кафедри прикладної психології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. 

ФЕДОРОВСЬКА Раїса (Україна) - керівник ЕМА ACADEMY Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЕМА, фахівець із протидії кібер-шахрайству у фінансовій сфері, на персональному та корпоративному рівні.

ЖУРАВЛЬОВ  В'ячеслав (Україна) - Президент Української федерації НІППОН КЕМПО (японського рукопашного бою), має 3 дан (чорний пояс). Ветеран спецпідрозділу СБУ "Альфа". Він є експертом із питань виживання у надзвичайних ситуаціях, яких сьогодні, в епоху мобільних териростичних загроз та гібридних агресій є достатньо багато.

Онлайн-спікери

ЧУДЕНЦОВ Володимир (Беларусь) - незалежний беларуський журналіст, редактор інтернет-порталу BY24.org

МАГРАБЯН Рубен (Вірменія) – редактор видання "АРАВОТ", експерт  Вірменського інституту міжнародних відносин та безпеки, дуже авторитетний та шанований громадський діяч у Вірменії. Спеціалізація - питання регіональної безпеки в геополітичному аспекті.

ГОНЗАЛЕС Пабло (Іспанія) - iспанський журналіст та політолог, який спецiалiзуеться на питаннях міжнародної політики та військових конфліктiв в країнах колишнього СРСР. Співавтор книги "Україна: від майданiвської революції до війни в Донбасі".

ВЕРЦНЕР Віктор (Ізраїль) – майор (резервист), начальник штаба бригади ЦАХАЛ, експерт з питань інформаційних війн

Кууск  Юлія (Естонія) - CEO, «OU ALGIRITM»

Координатори Міжнародної тренінгової програми «КОМУНІКАЦІЙНА БЕЗПЕКА»:

ГУСАК Ольга

+38095-678-74-55, +38067-385-74-94, olga_gusak@ukr.net

КУРБАН Олександр

+38050-549-40-24, kurbanbairam0791@gmail.com

Facebook https://www.facebook.com/events/269197447083540/?active_tab=discussion

 

Інші Проекти
27.10.2018
У Київській області запустили курс з кіберграмотності для сіл
Інші Проекти
27.10.2018
У Київській області запустили курс з кіберграмотності для сіл
Партнери